2013.10.06 Cibles túra
2013. október 6.-án 14 fős szatmári csapatunk és Csele, a kutya 5 óra körül indult el meghódítani a Cibles három csúcsát. Magyarlápost elhagyva a zuzmarás és ködös tájból kiemelkedett a hegyvonulat narancssárga glóriában. Útvonalunk: Cibles Fél tíz körül lelkes társaságunk ‘’végre’’ elindult . A könnyebb szakasz után meredekebb kaptatók következtek, a valószínűleg nemrég kialakított szerpentines…




















