2011.10.6-9 Királykő túrabeszámoló2011.10.6-9 Királykő túrabeszámoló2011.10.6-9 Királykő túrabeszámoló
Hárman autóztunk Szatmárról: Tünde, Csilla és én. Csütörtökön délelőtt érkeztünk a kb 850m-en lévő sátorozó helyre, a Plaiul Foii menedékház szomszédságába. Fehér Kata Budapestről és Soós Gabi Brassóból már ott voltak. Aznap csak egy rövid túrával melegítettünk be. Pénteken reggel csatlakozott még Szász Ági és férje Zoltán Brassóból. Ragyogó napsütésben indultunk, a meredek sziklás részre a túravezetőt csak…




















