Isten nyugtasson, Barkász Gábor!
Egy nagyszerű emberrel lett kevesebb az Erdélyi Kárpát Egyesület – Szatmárnémeti. Ma, életének 67-ik évében Barkász Gábor elindult utolsó kirándulására. Egy igaz barátot, szinte családtagot veszítettünk el, aki tagságának 28 évében rengeteget tett egyesületünkért. Ki találkozhatott Gáborral? – Sokan a szatmári természetjárók közül, hisz ő nem csak résztvevője, de sok esetben túravezetője is volt túráinknak.…












































