Március 30.-án, vasárnap, tavaszi kirándulást szervezünk a Kakastaréjra.
A cél tavaszi virágok felfedezése és az ismerős tőzike mező meglátogatása. Remélem a jó idő is velünk tart.
Miután megcsodáltuk és lefotóztuk a tőzikéket, folytatjuk utunkat a Kakastaréj felé. Az utolsó szakaszon egy kis hóra is számíthatunk még. A csúcson elfogyasztjuk a magunkkal hozott finomságokat, csúcsfotó készül, pihenünk egyet, majd vissza indulunk.
Találkozó: vasárnap reggel 09-kor a Penny parkolónál, az új óra szerint!
Személyautóinkkal megyünk a Gutin hágón lévő régi Pintea vitéz fogadó előtti parkolóhoz, ahonnan 10,30-kor indul a kirándulás. ( https://maps.app.goo.gl/
A túra közepesen nehéz túrának tekinthető, teljes hossza 14 km, 400m szintemelkedéssel, kb. 5-6 óra a túra amihez hozzá jön az utazás.
Túravezető: Szabó Katalin (0723-786894)







