Az Erdélyi Kárpát-Egyesület folytatni szeretné az Erőss Zsolt által elkezdett őszi előadás-sorozatot. Idei meghívottjaink: Kollár Lajos és Mécs László.
Előadásaik:
* Magyarok az északi sarkvidéken, a Grönland-expedíció filmje
(a grönlandi jég első, magyar átsízése)
* A hegyek szerepe az életünkben
Helyszín:
Szatmárnémeti: November 27., csütörtök 18 óra • Hám János Római Katolikus Iskolaközpont díszterme (1918, December 1, u.2.).
Mindenkit szeretettel várunk, a belépés díjtalan!







